Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 550 -2016-09-23 - Про введення в дію рішення постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті (об’єкт конкурсу) загального користування

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», «Про ціни і ціноутворення», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами і доповненнями, враховуючи протокол №3 від 29.07.2016 засідання постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі та лист підприємства-перевізника, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Ввести в дію рішення постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті (об’єкт конкурсу) загального користування (додається).

2. Дозволити приватному акціонерному товариству «Запорізьке автотранспортне підприємство 12329», тимчасово, до 01.01.2017, використовувати тариф на послуги з перевезення одного пасажира на міському автобусному маршруті загального користування №65 в режимі маршрутного таксі у розмірі 3,50 грн.

3. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради укласти з  приватним акціонерним товариством «Запорізьке автотранспортне підприємство 12329» договір надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з 01.10.2016.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. і управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради.

 

Міський голова                                                                         В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 550.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet