Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 564/9 -2016-09-23 - Про оформлення раніше виконаного перепланування квартири №9 в житловому будинку №53 по вул.Республіканській

 

Розглянувши звернення  ЖБК «Титан №6» та надані документи про перепланування квартири №9 в житловому будинку №53 по вул.Республіканській, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування міської ради від 09.08.2016 №М-1421, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оформити раніше виконане перепланування квартири №9 в житловому  будинку №53 по вул.Республіканській  (загальна  площа  квартири  42,18 кв.м, житлова площа квартири 22,5 кв.м, згідно з технічним паспортом від 05.06.2016), в якій мешкає гр.Мусатова Любов Василівна.

Перепланування в квартирі виконано шляхом зменшення площі житлової кімнати (4) до 10,3 м² за рахунок збільшення площі коридору (1) до 8,1 м² та влаштування комори (3) площею 1,1 м².

2. Мешканцю квартири оформити перепланування квартири за рахунок власних коштів.

3. Мешканцю квартири спільно з відповідними організаціями, які мають право проводити внесення змін до інвентарної справи, внести зміни в інвентарну справу про зміну житлової, корисної та загальної площі будинку та квартири в порядку, визначеному чинним законодавством.

4. Відповідальність за виконане перепланування покласти на замовника.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet