Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 564/10 -2016-09-23 - Про оформлення раніше виконаного перепланування квартири №8 в житловому будинку №33-А по вул.Сєченова

Розглянувши звернення та надані документи МКП «Основаніє» про перепланування квартири №8 в житловому будинку №33-А по вул.Сєченова, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування міської ради від 09.08.2016 №К-1344, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оформити раніше виконане перепланування квартири №8 в житловому будинку №33-А по вул.Сєченова (загальна  площа  квартири  42,22 кв.м, житлова площа квартири 25,2 кв.м, згідно з технічним паспортом від 12.07.2016), якою володіє територіальна громада м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.

Перепланування в квартирі виконане шляхом зменшення площі житлової кімнати (3) до 13,0 м² за рахунок збільшення площі коридору (1) до 7,1 м².

2. Мешканцю квартири оформити перепланування квартири за рахунок власних коштів.

3. Мешканцю квартири та балансоутримувачу житлового будинку  спільно з відповідними організаціями, які мають право проводити внесення змін до інвентарної справи, внести зміни в інвентарну справу про зміну житлової, корисної та загальної площі будинку та квартири в порядку, визначеному чинним законодавством.

4. Відповідальність за виконане перепланування покласти на замовника.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                  В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet