Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 564/11 -2016-09-23 - Про оформлення раніше виконаного перепланування квартири №1 в житловому будинку №38-А по вул.Чарівній

Розглянувши звернення та надані документи ЖБК №323 «Машинобудівник-29» про перепланування квартири №1 в житловому будинку №38-А по вул.Чарівній, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування міської ради від 19.08.2016 №Д-1420, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оформити раніше виконане перепланування квартири №1 в житловому будинку №38-А по вул.Чарівній (загальна  площа  квартири  68,04 кв.м, житлова площа квартири 42.3 кв.м, згідно з технічним паспортом від 12.07.2016), в якій мешкає гр.Дехтярь Олександр Олексійович.

Перепланування в квартирі виконане шляхом збільшення площі туалету (3) до 1,2 м2 за рахунок демонтажу вентиляційного коробу, передбаченої типовим проектом будинку, конструкція якої не належить до несучої.

2. Мешканцю квартири оформити перепланування квартири за рахунок власних коштів.

3. Мешканцю квартири спільно з відповідними організаціями, які мають право проводити внесення змін до інвентарної справи, внести зміни в інвентарну справу про зміну житлової, корисної та загальної площі будинку та квартири, а також в частині: «знесення вентиляційної шахти» замінити на «демонтаж сантехнічної ніші» в порядку, визначеному чинним законодавством.

4. Відповідальність за виконане перепланування покласти на замовника.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                   В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet