Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 575 -2016-09-23 - Про передачу будівель та споруд, які розташовані по вул.Автозаводській,8б та вул.Культурній,123 в оперативне управління комунальному закладу “Центр пе-рвинної медико-санітарної допомоги №6”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Цивільним  кодексом  України,  ст.137  Господарського кодексу  України, розглянувши звернення  Дитячої лікарні №1 та комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги №6”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити  з оперативного управління Дитячої лікарні №1 та передати  в оперативне управління комунальному закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги №6” будівлі та споруди, які розташовані по вул.Автозаводській,8б та вул.Культурній,123 згідно з додатком до рішення.

2. Доручити  Дитячій лікарні №1  передати, а комунальному закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги №6” прийняти будівлі та споруди, які розташовані по вул.Автозаводській,8б та вул.Культурній,123 згідно з додатком до рішення.

3. Зобов’язати  комунальний заклад “Центр первинної медико-санітарної допомоги №6” надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію щодо виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                            В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 575.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet