Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 584/2 -2016-09-23 - Про передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дніпровець» приладу обліку теплової енергії за адресою: вул. Портова, 9а

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про об´єднання співвласників багатоквартирного будинку» та рішенням загальних зборів членів об´єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дніпровець» за адресою: вул. Портова, 9а,  виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дніпровець» прилад обліку теплової енергії  «SHARKY 775» (заводський номер 5331 9231), встановлений за адресою: вул. Портова, 9а, з витратами на його встановлення вартістю 49531,72 грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дніпровець», за адресою вул. Портова, 9а, прийняти на свій баланс вище зазначений прилад обліку теплової енергії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова

В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet