Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 589 -2016-09-23 - Про організацію робіт з проведення реконструкції вулиці Земського лікаря Лукашевича в місті Запоріжжі

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», у зв’язку з проведенням реконструкції вулиці Земського лікаря Лукашевича в м. Запоріжжі, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради  спільно з комунальним підприємством «Управління капітального будівництва» організувати роботи з реконструкції вулиці Земського лікаря Лукашевича.

2. На період проведення ремонтних робіт:

2.1. Підрядній організації - товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельник 2013» забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків, згідно узгодженої в установленому порядку схеми організації дорожнього руху, та забезпечити влаштування огородження в місцях перекриття руху транспортних засобів.

3. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради забезпечити об’їзні маршрути громадського транспорту та оприлюднити інформацію щодо зазначених змін у засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                         В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet