Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 611 -2016-10-07 - Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення максимального поповнення міського бюджету, належного рівня розвитку і виконання соціальних програм, впровадження єдиного підходу обліку на комунальних підприємствах та контролю за ефективним використанням фінансових ресурсів, одержанням і використанням прибутку комунальними підприємствами міста Запоріжжя виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням згідно з додатком.

2. Виконавчим органам міської ради, які є органами управління майном комунальних підприємств, забезпечити виконання даного Порядку, організувати системний контроль за додержанням керівниками підзвітних комунальних підприємств умов складання фінансових планів та звітності щодо їх виконання.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 25.08.2011 №363 «Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням» зі змінами.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Малиш В.І. та директора департаменту економічного розвитку міської ради Новак Н.В.

 

Міський голова                                                                                   В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Poryadok.rar

Прикріплені файли:

dodatky 1, 3, zrazky 1-8 eхсеl.rar

Прикріплені файли:

dodatky 1А, 3А.rar

Прикріплені файли:

dodatok 2.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet