Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 612 -2016-10-13 - Про початок опалювального сезону 2016-2017 років у м. Запоріжжя

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», рішення постійної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 13 жовтня 2016 року та враховуючи зниження температури зовнішнього повітря зі значними коливаннями протягом доби, з метою недопущення можливого зростання соціальної напруги серед населення, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Концерну «Міські теплові мережі», КП «Наше місто» забезпечити готовність теплогенеруючих, теплотранспортуючих і теплопостачальних, а також інженерних систем та обладнання до початку та проходження опалювального сезону 2016-2017 років.

2. Концерну «Міські теплові мережі», підприємствам та організаціям м. Запоріжжя, здійснюючим теплопостачання, розпочати опалювальний сезон з 13 жовтня 2016 року.

3. Головам районних адміністрацій міської ради, департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, департаменту культури і туризму Запорізької міської ради вжити необхідних заходів щодо запуску внутрішньобудинкових систем опалення приміщень установ, організацій та житлових будинків.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                               В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet