Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 638 -2016-10-24 - Про організацію зупинки громадського автотранспорту «На вимогу»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами і доповненнями, наказами Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» та Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.1995 №21 «Про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту», на підставі депутатського звернення Гурської Н.М.,  Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Організувати зупинку громадського автотранспорту «На вимогу» біля будинку №49 по пр. 40-річчя Перемоги, в одному напрямку руху.

2. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району:

2.1. Організувати проведення заходів з обладнання зупинки, визначеної п.1 даного рішення, відповідно до Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту (КДП 204/12 Україна 240-95).

2.2. Повідомити управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради про завершення заходів з обладнання та введення вищезазначеної  зупинки в експлуатацію, з наданням відповідних документів.

3. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради, на підставі документів, зазначених п.2.2 даного рішення, організувати заходи з внесення нової зупинки до Переліку зупинок громадського автотранспорту м. Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.04.2008 №152, а також до автобусних маршрутів загального користування.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   Мішка С.М.

 

Міський голова                                                               В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet