Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 631/1 -2016-10-24 - Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя обладнання спортивного майданчика від приватного акціонерного товариства «Запоріжвогнетрив» та подальше його використання

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.319 Цивільного кодексу України, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення та надані документи приватного акціонерного товариства «Запоріжвогнетрив», враховуючи згоду районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1.Прийняти до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя

обладнання спортивного майданчика, яке встановлене у сквері імені Олександра Бірюка загальною вартістю 50 000,00 грн. (без урахування ПДВ), у складі:

бруси у кількості 1 од., вартістю 5 169,32 грн.;

лави для преса у кількості 1 од., вартістю 4 833,43 грн.;

комплекс турніків у кількості 1 од., вартістю 13 411,64 грн.;

лави зі спинкою у кількості 2 од. (вартість 1 од. складає 3 801,63 грн.), загальною вартістю 7 603,26 грн.;

урна у кількості 1 од., вартістю 663,20 грн.

2. Закріпити на праві оперативного управління за районною адміністрацією Запорізької міської ради по Заводському району майно, зазначене  в п.1 цього рішення.

3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя обладнання спортивного майданчика, зазначеного в п.1 цього рішення, та подальшої передачі його в оперативне управління районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника   міського   голови    з   питань   діяльності    виконавчих    органів   ради Мішка С.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                             В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet