Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 631/4 -2016-10-24 - Про передачу майна комунальної власності територіальної в оперативне управління департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та передати в оперативне управління департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради майно комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя згідно з додатками до рішення.

2. Доручити департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської передати, а департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради прийняти в оперативне управління майно комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя згідно з додатками до рішення.

3. Зобов’язати департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію щодо виконання п. 2 рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

dodatok 631 _4.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet