Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 634/2 -2016-10-24 - Про передачу в безоплатне користування за договором позички іншого окремого індивідуально визначеного майна, яке перебуває в оперативному управлінні виконавчого комітету Запорізької міської ради, департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним кодексом України, рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя», на підставі звернення департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради від 08.07.2016 №114, враховуючи позитивний висновок виконавчого комітету Запорізької міської ради, як балансоутримувача майна, що передається, від 10.08.2016 №15149/02-29/09, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати в безоплатне користування за договором позички інше окремо індивідуально визначене майно згідно з додатком, яке перебуває в оперативному управлінні виконавчого комітету Запорізької міської ради, департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради для використання за призначенням строком на 2 роки 11 місяців.

2. Виконавчому комітету Запорізької міської ради укласти договір позички іншого окремого індивідуально визначеного майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, із департаментом правового забезпечення Запорізької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                      В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 634 2.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet