Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 634/3 -2016-10-24 - Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку №2 по вул. Земського лікаря Лукашевича Запорізькому зональному відділу Військової служби правопорядку

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядуванні в Україні", рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 "Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя", на підставі звернення Запорізького зонального відділу Військової служби правопорядку від 03.08.2016 №7/1436, враховуючи згоду департаменту житлово – комунального господарства Запорізької міської ради, комунального підприємства "Наше місто" Запорізької міської ради від, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати в безоплатне користування Запорізькому зональному відділу Військової служби правопорядку за договором позички частину нежитлового приміщення №1 другого поверху літера "А-2,3" загальною площею 256,4 кв.м у складі приміщень №№26-44 в будинку №2 по вул.Земського лікаря Лукашевича, що перебуває на балансі комунального підприємства "Наше місто" Запорізької міської ради, під розміщення службових приміщень строком на 2 роки 11 місяців.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки частини нежитлового приміщення, зазначеного в п.1 даного рішення.

3. Комунальному підприємству "Наше місто" Запорізької міської ради укласти договір позички частини нежитлового приміщення зазначеної в п.1 даного рішення з Запорізьким зональним відділом Військової служби правопорядку.

4. Запорізькому зональному відділу Військової служби правопорядку  укласти договори з балансоутримувачем об’єкта позички зазначеного в п.1 даного рішення про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та з постачальниками комунальних послуг.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                           В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet