Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 634/4 -2016-10-24 - Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення в будинку № 74 по вул. Дослідній станції Запорізькій районній дитячо – юнацькій спортивній школі «Колос»

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя», на підставі звернення Запорізької районної дитячо – юнацької спортивної школи «Колос» від 03.08.2016 № 48, враховуючи позитивні висновки департаменту житлово – комунального господарства Запорізької міської ради від 23.09.2016 № 2121/01-37/01 та КП «Наше місто» Запорізької міської ради від 06.10.2016 № 737/01-06, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати Запорізькій районній дитячо – юнацькій спортивній школі «Колос» в безоплатне користування за договором позички нежитлове приміщення № 1 підвалу (літ.А-5) площею 217,70 кв.м по вул. Дослідній станції, 74, що перебуває у господарському віданні КП «Наше місто» Запорізької міської ради, для занять боксом строком на 2 роки 11 місяців.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, зазначеного в п. 1 даного рішення.

3. Комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради укласти договір позички об’єкта права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, який зазначений в п. 1 до даного рішення, з Запорізькою районною дитячо – юнацькою спортивною школою «Колос».

4. Запорізькій районній дитячо – юнацькій спортивній школі «Колос» укласти з балансоутримувачем об’єкта позички договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та договори з постачальниками комунальних послуг.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                           В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet