Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 635/9 -2016-10-24 - Про продовження фізичній особі-підприємцю Пешикову Анатолію Анатолійовичу строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законом України «Про рекламу», пунктом 5.35 Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2013 № 45, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.05.2016 №275 «Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Пешикова Анатолія Анатолійовича (ідентифікаційний номер 2789406735) про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити фізичній особі-підприємцю Пешикову Анатолію Анатолійовичу на один рік строк дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами №147/11 – рекламний покажчик двостороннього зображення на опорі освітлення КП ЕЗО «Запоріжміськсвітло», форматом 1,25х1,0 м, за адресою: м. Запоріжжя, на перехресті вул. Хортицьке щосе – вул. Василя Стуса.

2. Доручити департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради - робочому органу з питань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі, внести відповідні зміни у дозвіл на розміщення зовнішньої реклами №147/11.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради.

Міський голова

В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet