Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 641 -2016-10-24 - Про зміну назви трамвайної та автобусної зупинок громадського транспорту «Сталепрокатний завод»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», а також враховуючи звернення ТОВ «ЗМК «Запоріжсталь» та лист районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Змінити назву трамвайної та автобусної зупинок громадського транспорту «Сталепрокатний завод» на «Запорізький ливарно-механічний завод» (скорочено «ЗЛМЗ»).

2. Внести зміни до Переліку зупинок громадського транспорту (трамвай), затвердженого рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 24.06.2016 № 315 «Про затвердження переліку зупинок громадського транспорту на трамвайних та тролейбусних маршрутах в місті Запоріжжі» та до Переліку зупинок громадського автотранспорту, затвердженого рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.04.2008 №152 «Про затвердження зупинок громадського транспорту на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                         В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet