Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 643/1 -2016-10-24 - Про передачу Запорізькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України вартості робіт по будівництву внутрішньої мережі електропостачання, водопостачання, водовідведення та благоустрою території по об’єкту «Встановлення типових мобільних споруд з влаштуванням електро- та водопостачання для тимчасового перебування переселенців із зони АТО в мікрорайоні № 6 житлового масиву «Південний» м. Запоріжжя (ІІ черга)»

Згідно з Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою подальшої експлуатації внутрішніх мереж електропостачання, водопостачання, водовідведення, благоустрою території та формуванню первісної балансової вартості об’єкту «Встановлення типових мобільних споруд з влаштуванням електро- та водопостачання для тимчасового перебування переселенців із зони АТО в мікрорайоні № 6 житлового масиву «Південний» м. Запоріжжя», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в господарське відання Запорізькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України вартість робіт по будівництву внутрішніх мереж електропостачання, водопостачання, водовідведення та благоустрою території в сумі 3123450,26грн. для врахування в первісній балансовій вартості об’єкта.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а Запорізькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України прийняти витрати та виконавчу документацію згідно встановленого порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

Міський голова

В.В.Буряк

 

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet