Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 643/4 -2016-10-24 - Про передачу витрат міського бюджету по об’єкту «Капітальний ремонт трамвайного переїзду по вул. Леппіка – вул. Гоголя в Жовтневому (Олександрівському) районі м. Запоріжжя» балансоутримувачу об’єкта районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою експлуатації та врахування витрат з капітального ремонту в бухгалтерському обліку балансоутримувача об’єкта, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району витрати по об’єкту «Капітальний ремонт трамвайного переїзду по вул. Леппіка – вул. Гоголя в Жовтневому (Олександрівському) районі м. Запоріжжя» в сумі 322106,03 грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району прийняти витрати по об’єкту «Капітальний ремонт трамвайного переїзду по вул. Леппіка – вул. Гоголя в Жовтневому (Олександрівському) районі м. Запоріжжя».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова

В.В.Буряк

 

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet