Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 643/6 -2016-10-24 - Про передачу витрат міського бюджету на капітальний ремонт ліфтового господарства в житловому фонді міста балансоутримувачу житлового фонду комунальному підприємству «Наше місто»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», на підставі переліку об’єктів з капітального ремонту ліфтового господарства в житловому фонді міста, які були передбачені титулами головного розпорядника коштів - департаментом житлово-комунального  господарства міської ради, з метою врахування витрат міського бюджету в бухгалтерському обліку балансоутримувача житлового фонду - комунального підприємства «Наше місто», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати комунальному підприємству «Наше місто» до складу іншого додаткового капіталу витрати з капітального ремонту ліфтового господарства в житловому фонді міста балансоутримувачу житлового фонду - комунальному підприємству «Наше місто» на загальну суму 6528968,98 грн.

2. Комунальному підприємству «Наше місто»:

2.1. Прийняти, зазначені в додатку до рішення, витрати з капітального ремонту ліфтового господарства в житловому фонді міста, за рахунок джерел іншого додаткового капіталу у складі вартості житлового фонду, який знаходиться в господарському віданні підприємства.

2.2. Провести списання зазначених в додатку до рішення витрат з капітального ремонту ліфтового господарства в житловому фонді в порядку, призначеному для відображення операцій з капітального ремонту житлового фонду, з відповідним зменшенням коштів за рахунок джерел формування іншого додаткового капіталу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

Міський голова

В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

dodatok 643 6.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet