Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 665 -2016-11-03 - Про звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщених об’єктів

Керуючись Законом України «Про Правила благоустрою території міста Запоріжжя», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244, Правилами благоустрою території міста Запоріжжя, затвердженими рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 №41 (зі змінами та доповненнями), у зв’язку з неусуненням наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя шляхом самостійного проведення демонтажу власником (користувачем) самовільно розміщеного об’єкту, на підставі актів про виявлення самовільно розміщеного об’єкта, актів про перевірку виконання припису, фотоматеріалів, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити самовільно розміщеними об’єктами, що підлягають відокремленню від місця його розташування, тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності, розташовані в місті Запоріжжя згідно Переліку самовільно розміщених об’єктів згідно з додатком.

2. Звільнити територію м. Запоріжжя від самовільно розміщених об’єктів (тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності) розташованих в місті Запоріжжя згідно з додатком до цього рішення.

Звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщених об’єктів здійснити шляхом демонтажу та транспортування цих об’єктів до місця зберігання.

3. Власникам самовільно розміщених об’єктів протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього рішення на офіційному порталі Запорізької міської влади та в газеті «Запорозька Січ» виконати роботи щодо звільнення території міста від самовільно розміщених об’єктів шляхом їх демонтажу та приведення місць розташування в належний стан з відновленням їх благоустрою.

4. У разі невиконання цього рішення власниками самовільно розміщених об’єктів виконання цього рішення доручити районним адміністраціям міської ради по Дніпровському, Заводському, Олександрівському районах як балансоутримувачам території, на якій знаходяться самовільно розміщені об’єкти.

5. Районним адміністраціям міської ради по Дніпровському, Заводському, Олександрівському районах:

5.1. звільнення території від самовільно розміщених об’єктів здійснити відповідно до вимог Правил благоустрою території міста Запоріжжя;

5.2. здійснити організацію та координацію робіт по звільненню закріпленої території від самовільно розміщених об’єктів;

5.3. здійснити заходи щодо обліку, зберігання, повернення самовільно розміщених об’єктів, від яких звільнено територію міста Запоріжжя відповідно до вимог Правил благоустрою території міста Запоріжжя;

5.4. привести територію місць розташування самовільно розміщених споруд в належний стан з відновленням їх благоустрою після демонтажу.

6. Визначити місцем зберігання демонтованих самовільно розміщених об’єктів територію депо №2 Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс», за адресою: м.Запоріжжя, вул.Лізи Чайкіної, 1.

7. Комісії для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя шляхом звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщених об’єктів за участі  визначених в п. 8 цього рішення комунальних підприємств здійснити заходи  для звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщених об’єктів шляхом демонтажу та транспортування цих об’єктів до місця зберігання.

8. Комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів», Комунальному підприємству «Водоканал», Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс», Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло», Комунальному підприємству «Титан», Комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» у присутності Комісії для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя шляхом звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщених об’єктів виконати демонтаж самовільно розміщених об’єктів – комплекс заходів, які передбачають відокремлення самовільно розміщених об’єктів, а також майна, що знаходиться в цих об’єктах, від місця їх розташування або їх основи, тощо (у тому числі від’єднання від інженерних мереж при необхідності), завантаження, транспортування на місце подальшого зберігання, тощо.

9. Комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» залучити спеціалізовану техніку та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщених об’єктів.

10. Комунальному підприємству «Водоканал» залучити спеціалізовану техніку та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщених об’єктів.

11. Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» залучити спеціалізовану техніку та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщених об’єктів.

12. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» надати спеціалізовану техніку та залучити працівників для від’єднання від інженерних мереж освітлення самовільно розміщені об’єкти (у разі підключення самовільно розміщеного об’єкту до мереж електропостачання).

13. Комунальному підприємству «Титан» залучити необхідний інструмент та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщених об’єктів.

14. Комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» залучити необхідне обладнання та працівників для здійснення заходів з демонтажу самовільно розміщених об’єктів.

15. Директорам комунальних підприємств зазначених у п. 8 цього рішення перед виконанням заходів з демонтажу самовільно розміщених об’єктів провести цільові інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

16. Просити Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування бригади швидкої медичної допомоги під час проведення зазначених заходів.

17. Просити Дніпровський відділ поліції Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення зазначених заходів.

18. Просити управління патрульної поліції в м.Запоріжжя Департаменту патрульної поліції України забезпечити безпеку дорожнього руху під час проведення зазначених заходів.

19. Просити ГУ ДСНС України у Запорізькій області організувати чергування пожежної машини під час проведення зазначених заходів.

20. Оприлюднити дане рішення на офіційному порталі Запорізької міської влади та в газеті «Запорозька Січ».

21. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М., голів районних адміністрацій міської ради по Дніпровському, Заводському, Олександрівському районах.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 665.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet