Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 662 -2016-10-27 - Про затвердження та надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки Південному управлінню капітального будівництва Міністерства оборони України для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку на території військового містечка №9 «Уральські казарми» по вул.Круговій/вул.Криворізькій

Керуючись ст.ст.31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.26,29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України від 07.07.2011 №109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», розглянувши звернення Південного управління капітального будівництва Міністерства оборони України від 15.09.2016 № 303/36/502/4 щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для нового будівництва багатоквартирного  житлового будинку на території військового містечка №9 «Уральські казарми» по вул.Круговій/вул.Криворізькій та надані документи, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1.    Затвердити містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для нового будівництва багатоквартирного  житлового будинку на території військового містечка №9 «Уральські казарми» по вул.Круговій/ вул.Криворізькій, згідно з додатком.

2. Департаменту архітектури та містобудування міської ради зареєструвати в містобудівному кадастрі та надати Південному управлінню капітального будівництва Міністерства оборони України (код ЄДРПОУ 24980210) містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для нового будівництва багатоквартирного  житлового будинку на території військового містечка №9 «Уральські казарми» по вул.Круговій/ вул.Криворізькій, затверджені пунктом 1 цього рішення.

3. Південному управлінню капітального будівництва Міністерства оборони України при проектуванні і здійсненні будівництва об’єкта містобудування дотримуватися містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 662.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet