Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 671 -2016-11-08 - Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою Релігійній громаді Вірменської Апостольської Св.Церкви у м. Запоріжжя

Розглянувшизаяву Релігійної громади Вірменської апостольської Св. Церкви м. Запоріжжя про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою з метою проведення земляних та будівельних робіт, пов’язаних з улаштуванням паркувального карману по вул. Перемоги, 76, за рахунок об’єкту зеленого господарства, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013№870 виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвілРелігійній громаді Вірменської апостольської Св. Церкви м. Запоріжжя на порушення об’єкту благоустрою для проведення земляних та будівельних робіт, пов’язаних з улаштуванням паркувального карману по вул. Перемоги, 76.

2.  Встановити термін дії дозволу строком на три місяці з дати набрання чинності цим рішенням.

3. Відповідальність за проведення земляних робіт покласти на Релігійну громаду Вірменської апостольської Св. Церкви м. Запоріжжя.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  міського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова

В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet