Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 675 -2016-11-11 - Про проведення нарахувань послуг з централізованого опалення за жовтень 2016р.

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України  „Про житлово-комунальні послуги”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, з метою забезпечення захисту прав споживачів, недопущення можливого зростання соціальної напруги серед населення,  виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Зобов'язати Концерн «Міські теплові мережі» здійснити нарахування  за жовтень 2016р. послуг з централізованого опалення мешканцям, будинки яких належать до комунальної власності м.Запоріжжя, з урахуванням фактичної дати отримання послуг з централізованого опалення кожною окремою квартирою та на підставі відповідних реєстрів, наданих комунальним підприємством «Наше місто».

2. Комунальному підприємству «Наше місто» надати відповідні реєстри щодо запуску кожного житлового будинку комунальної власності м. Запоріжжя та окремих квартир споживачів цих житлових будинків, для проведення нарахувань Концерном «Міські теплові мережі» за послуги з централізованого опалення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

 

 

Міський голова                                                                   В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet