Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 681 -2016-11-11 - Про надання дозволу на проведення навчально-тренувального процесу та спортивно-масових заходів для дитячо-юнацькій спортивній школі з футболу «Металург-Запоріжжя»

Розглянувши звернення дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Металург-Запоріжжя» від 09.11.2016 № 135 про надання дозволу на проведення навчально-тренувального процесу та спортивно-масових заходів, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл дитячо-юнацькій спортивній школі з футболу «Металург-Запоріжжя» проводити навчально-тренувальний процес та спортивно-масові заходи на земельній ділянці (кадастровий номер 2310100000:004:0102) площею 3,7345 га по вул. 12 квітня,2, що належить територіальній громаді м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.

2. Директору дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Металург-Запоріжжя» Ключику Л.С. здійснити заходи, щодо дотримання правил техніки безпеки, безпеки життєдіяльності вихованців школи та дотримання санітарних норм під час проведення навчально-тренувального занять та спортивно-масових заходів на вищевказаній земельній ділянці.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти   на   заступника міського голови з питань  діяльності  виконавчих  органів  ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                           В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet