Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 680 -2016-11-11 - Про призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті загального користування №79

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановами Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами і доповненнями та від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами і доповненнями, враховуючи результати перевірок, проведених управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради розірвати в односторонньому порядку з товариством з обмеженою відповідальністю «Запоріжтрансавто»  договір від 22.02.2013 №1 надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршруті загального користування №79.

2.Призначити приватне акціонерне товариство «Запорізьке автотранспортне підприємство 12329» для тимчасового обслуговування автобусного маршруту загального користування №79 «Річковий порт – вул. Б.Завади – Річковий порт».

3. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради, на тримісячний строк, укласти з підприємством, визначеним п.2 даного рішення, договір надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування за формою, що додається.

4. Дозволити приватному акціонерному товариству «Запорізьке автотранспортне підприємство 12329», на час дії договору, використовувати тариф на послуги з перевезення одного пасажира на міському автобусному маршруті загального користування №79 «Річковий порт – вул. Б.Завади – Річковий порт» в звичайному режимі у розмірі 1,50 грн., в режимі маршрутного таксі - 4,00 грн.

5. Доручити приватному акціонерному товариству «Запорізьке автотранспортне підприємство 12329» у тримісячний термін провести пасажирообстеження на маршруті №79, дані пасажирообстеження надати управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради.

6. Включити маршрут №79 до переліку об’єктів конкурсу при організації проведенні планового конкурсу на обслуговування автобусних маршрутів загального користування в місті Запоріжжі.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

    

Міський голова                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 680.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet