Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 687 -2016-11-24 - Про виготовлення та розміщення інформаційних матеріалів

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення Запорізької міської ради від  24.12.2012 №79 “Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя”,  та рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від  07.10.2016 №611 “Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням”, з метою інформаційного забезпечення проведення у м.Запоріжжя благодійного балу, а також для інформування мешканців про досягнення територіальної громади та показники соціально-економічного розвитку міста, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити розробку та затвердження ескізів з відповідною інформацією соціальної направленості.

2. Доручити комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” за рахунок прибутку, одержаного від фінансово-господарської діяльності підприємства, забезпечити розробку відповідних дизайн-макетів, згідно затверджених ескізів, та виготовлення інформаційних плакатів формату 3,0х6,0м, у кількості 10 одиниць — з інформацією про благодійний бал та 30 одиниць — з інформацією про досягнення територіальної громади і показники соціально-економічного розвитку міста

3. Доручити комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” забезпечити розміщення у грудні 2016 року плакатів вище зазначеної тематики на вільних від комерційної реклами рекламних площинах, які перебувають у комунальній власності.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.


 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet