Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 686/1 -2016-11-23 - Про видалення зелених насаджень по вул. Земського лікаря Лукашевича (від пр. Соборного до вул. Жуковського)

         Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 №375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви комунального підприємства «Управління капітального будівництва» про видалення зелених насаджень у зв’язку з виконанням робіт згідно з проектом «Реконструкція вул. Жовтневої (вул. Земського лікаря Лукашевича) від пр. Леніна (пр. Соборного) до вул. Жуковського в м. Запоріжжя», враховуючи рішення Запорізької міської ради від 30.06.2016 №48 «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 №30 «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами)», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» при проведенні робіт по реконструкції вулиці Земського лікаря Лукашевича (від пр. Соборного до вул. Жуковського) видалити 8 (вісім) дерев, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 18.10.2016 №245 з визначеною їх відновною вартістю у сумі 15358,85 грн. (п’ятнадцять тисяч триста п’ятдесят вісім гривень 85 копійок).

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва»:

2.1. Забезпечити збереження зелених насаджень, що залишаються на місці (12 дерев).

2.2. В зв’язку з тим, що роботи по реконструкції вулиці Земського лікаря Лукашевича (від пр. Соборного до вул. Жуковського) проводяться за рахунок коштів міського бюджету, сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню, не проводити.

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради видати комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» ордер на видалення зелених насаджень при проведенні робіт по реконструкції вулиці Земського лікаря Лукашевича (від пр. Соборного до вул. Жуковського).

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                           В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet