Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 686/5 -2016-11-23 - Про видалення зелених насаджень по вул. Якова Новицького (від вул. Л.Жаботинського до вул. Перемоги)

         Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 № 61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 № 375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви комунального підприємства «Управління капітального будівництва» про видалення зелених насаджень у зв’язку з виконанням робіт згідно з проектом «Реконструкція елементів благоустрою пішохідної зони вул. Якова Новицького (від вул. Л.Жаботинського до вул. Перемоги) у Вознесенівському районі м. Запоріжжя», враховуючи рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 № 43 «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 № 30 «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами)», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» при проведенні робіт по реконструкції елементів благоустрою пішохідної зони вул. Якова Новицького (від вул. Л.Жаботинського до вул. Перемоги) видалити 27 (двадцять сім) дерев, 27 кущів, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 01.11.2016 № 261 з визначеною їх відновною вартістю у сумі 43030,6 грн. (сорок три тисячі тридцять гривень 60 копійок).

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню, не проводити, у зв’язку з тим, що роботи по реконструкції елементів благоустрою пішохідної зони вул. Якова Новицького (від вул. Л.Жаботинського до вул. Перемоги) проводяться за рахунок коштів міського бюджету.

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради видати комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» ордер на видалення зелених насаджень при проведенні робіт по реконструкції елементів благоустрою пішохідної зони вул. Якова Новицького (від вул. Л.Жаботинського до вул. Перемоги).

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet