Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 691 -2016-11-25 - Про заходи щодо підготовки до новорічних та різдвяних свят

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно з рішеннями Запорізької міської ради від 25.05.2016 №37 «Про затвердження Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2016-2018 роки», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської  ради забезпечити святкове оформлення допроведення новорічних та різдвяних заходів, встановлення міських новорічних ялинок на площі Фестивальній, на площі Маяковського тана бул. Шевченка, введення в експлуатацію до 19.12.2016. 

2.Доручити комунальному підприємству  «Титан» забезпечити:

2.1. Монтаж /демонтаж, експлуатацію та прикрашання новорічної ялинки на площі Фестивальній та на площі Маяковського.

2.2. Доставку та розстановку необхідної кількості огородження новорічної ялинки на площі Фестивальній, на площі Маяковського та бул. Шевченка.

2.3. Демонтаж та транспортування дерев’яних декоративних будиночків з території  Ландшафтного парку «Вознесенівський» і парку Перемоги, монтаж і підключення їх до електроживлення на площі Фестивальній,площі Маяковського та бул.Шевченка.

2.4. Укладання договорів з підприємцями на електроживлення зазначених дерев’яних будиночків відповідно до вимог діючого законодавства.  

2.5. Встановлення необхідної кількості біотуалетів на період підготовки та проведення новорічних і  різдвяних свят.

3. Доручити комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» придбати електротехнічні матеріали для забезпечення підключення до мереж зовнішнього освітлення, змонтувати, перевірити та підключити до мереж зовнішнього освітлення гірлянд і ілюмінації на площі Фестивальній, площі Маяковського та бул. Шевченка, святкової інсталяції «Арка з годинником» на площі Фестивальній,  ілюмінаційних малих архітектурних форм та новорічної композиції на бул.Шевченка.

4. Районній адміністрації міської ради по Вознесенівському району укласти договір з  комунальним підприємством «Титан» на виконання робіт з монтажу /демонтажу, експлуатації та прикрашанню іграшками районної ялинки на майдані біля Запорізького цирку.

5.Комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд»  забезпечити придбання та доставку зеленої маси, виконати її кріплення до каркасу новорічної ялинки на площі Фестивальній.

6. Районним адміністраціям міської ради забезпечити належний санітарний стан в місцях проведенняноворічних та різдвяних заходів з 19.12.2016 до 19.01.2017.

 7. Просити Дніпровський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області забезпечити цілодобову охорону міської новорічної ялинки на  площі Фестивальній, площі Маяковського,бул. Шевченко,на майдані біля Запорізького циркуілюмінаційних малих форм та інсталяції на площі Фестивальній «Арка з годинником» із залученням правоохоронних органів в установленому порядку на період з 19.12.2016 до 19.01.2017.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet