Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 701/3 -2016-11-25 - Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління управлінню з питань земельних відносин Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Цивільним  кодексом  України,   ст.137  Господарського  кодексу  України, розглянувши звернення управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління виконавчого комітета Запорізької міської ради  та передати  в оперативне управління управлінню з питань земельних відносин Запорізької міської ради майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

 2. Доручити виконавчому комітету Запорізької міської ради  передати, а управлінню з питань земельних відносин Запорізької міської ради  прийняти в оперативне управління зазначене в додатку до рішення майно.

3. Зобов’язати  управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради  надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської   ради інформацію щодо виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.


 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додаток.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet