Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 701/4 -2016-11-25 - Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним  кодексом  України, ст.136,137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення комунального підприємства ”Градпроект” та департамента архітектури та містобудування Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства ?Градпроект” та передати в оперативне управління департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

 2. Доручити комунальному підприємству  «Градпроект» передати, а департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради прийняти в оперативне управління зазначене в додатку до рішення майно.

3. Зобов’язати  департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію щодо виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додаток 701_4.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet