Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 703 -2016-11-25 - Про передачу ділянки теплових мереж від ТК-62 до зрізу будинку №15 по вул.Харчовій в господарське відання КОНЦЕРНУ “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.136, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та КОНЦЕРНУ “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Вилучити з оперативного управління департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та передати в господарське відання КОНЦЕРНУ “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ділянку теплових мереж від ТК-62 до зрізу будинку №15 по вул.Харчовій довжиною 9,5 м, вартістю 6710,00 грн.

2. Доручити департаменту освіти і науки Запорізької міської ради  передати, а КОНЦЕРНУ “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” прийняти в господарське відання ділянку теплових мереж від ТК-62 до зрізу будинку №15 по вул.Харчовій довжиною 9,5 м, вартістю 6710,00 грн.

3. Зобов’язати КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” надати до департаменту комунальної власності та приватизації міської ради інформацію про виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                              В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet