Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 705/2 -2016-11-25 - Про надання дозволу на списання майна комунальної власності, яке перебуває в господарському віданні Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту “Запоріжелектротранс”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок списання майна, яке належить на праві комунальної власності територіальній громаді міста Запоріжжя, затвердженим рішенням міської ради від 05.10.2011 №80 (зі змінами), враховуючи звернення та документи, надані Запорізьким комунальним підприємством міського електротранспорту ”Запоріжелектротранс”, протокол засідання постійної комісії з визначення доцільності списання майна комунальної власності від  15.09.2016 №35, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на списання майна комунальної власності, яке перебуває в господарському віданні Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту ”Запоріжелектротранс“ згідно з додатком до рішення.

2. Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту ”Запоріжелектротранс“:

2.1. Списати та демонтувати майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

2.2. Матеріали, які придатні для подальшого використання, опри-буткувати. Вторинну сировину, непридатну для подальшого використання, здати установам, що здійснюють її збирання.

2.3. Кошти, отримані від реалізації необоротних активів, інших матеріальних цінностей, за здачу вторинної сировини у вигляді брухту і відходів (чорні, кольорові метали) при списанні майна, яке перебуває в господарському віданні комунального підприємства  перераховуються до спеціального фонду бюджету міста (бюджету розвитку):

отримувач - УК у місті Запоріжжя, ЄДРПОУ - 38025409, МФО - 813015, банк отримувача - ГУДКСУ у Запорізькій області, код платежу - 31030000 “Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності”, рахунок - №31516905700002.

2.4. Надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради звітні документи про виконання пунктів 2.1.-2.3. даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М.


 

Міський голова                                                                             В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додаток 705_2.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet