Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 705/3 -2016-11-25 - Про передачу майна комунальної власності в господарське відання комунальному підприємству “Водоканал”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Цивільним  кодексом  України,  ст.136 Господарського кодексу  України, розглянувши звернення  комунального підприємства “Преса” та комунального підприємства “Водоканал”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства “Преса” та передати  в господарське відання комунальному підприємству “Водоканал” майно комунальної власності згідно з додатками 1,2,3 до рішення.

2. Доручити  комунальному підприємству “Преса” передати, а комунальному підприємству “Водоканал” прийняти майно комунальної власності згідно з додатками 1,2,3 до рішення.

3. Зобов’язати  комунальне підприємство “Водоканал” надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на заступника  міського  голови  з  питань  діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додаток 1.doc

Прикріплені файли:

Додаток 2.doc

Прикріплені файли:

Додаток 3.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet