Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 706/2 -2016-11-25 - Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення адміністративної будівлі по вул.Сєдова,5 комунальному підприємству «Муніципальна телевізійна мережа»

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя», на підставі звернення КП «Муніципальна телевізійна мережа» від 05.10.2016 №647, враховуючи позитивний висновок районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району від 24.10.2016 №01-24/2627, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати в безоплатне користування комунальному підприємству  «Муніципальна телевізійна мережа» за договором позички нежитлове приміщення №119 площею 62,70 кв.м четвертого поверху адміністративної будівлі (літ. А-4) по вул.Седова,5, яке перебуває в оперативному управлінні районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району, строком на 2 роки 11 місяців для розміщення редакції інформації підприємства.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації міської ради:

2.1. Здійснити заходи з проведення конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна зазначеного у п.1 даного рішення

2.2. Укласти договір позички комунального майна, зазначеного у п.1 даного рішення з районною адміністрацією Запорізької міської ради по Вознесенівському району та КП «Муніципальна телевізійна мережа» після проведення незалежної оцінки цього майна.

3. Комунальному підприємству «Муніципальна телевізійна мережа» укласти відповідні договори з підприємствами - постачальниками комунальних послуг або з балансоутримувачем майна на відшкодування послуг.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.


 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк
 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet