Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 706/5 -2016-11-25 - Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення будівлі по пр.Соборному,206 Українському Державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним кодексом України, рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя», на підставі звернення від 17.11.2016 № 06/2-429 Запорізької дирекції УДППЗ «Укрпошта», яка діє від імені УДППЗ «Укрпошта» на підставі довіреності, враховуючи згоду виконавчого комітету Запорізької міської ради  від 21.11.2016 №09/02-29/05188, як балансоутримувача майна, яке передається, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати за стандартизованою оцінкою в безоплатне користування за договором позички Українському Державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» нежитлове приміщення №111 першого поверху будівлі (літ.А-4) площею 30,50 кв.м по пр.Соборному,206, яке перебуває в оперативному управлінні виконавчого комітету Запорізької міської ради, строком на 2 роки 11 місяців для розміщення міського відділення поштового зв’язку Запоріжжя 105.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, виконавчому комітету Запорізької міської ради укласти договір позички нерухомого майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, з Українським Державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта».

 3. Українському Державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» укласти відповідні договори з підприємствами - постачальниками комунальних послуг або з балансоутримувачем майна на відшкодування послуг.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet