Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 706/6 -2016-11-25 - Про передачу в безоплатне користування за договорами позички об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення "Запоріжміськсвітло"

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя», розглянувши звернення комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Запоріжміськсвітло", враховуючи згоди департаменту з управління житлово – комунальним господарством Запорізької міської ради, комунального підприємства "Наше місто" Запорізької міської ради, комунального підприємства "Виробниче ремонтно експлуатаційне житлове об'єднання №7", виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати в безоплатне користування комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення "Запоріжміськсвітло" за договорами позички об’єкти права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя для використання під побутові приміщення електромонтерів по експлуатації внутрішньобудинкових електричних мереж, згідно з додатком.

2. Встановити строк дії договорів позички 2 роки 11 місяців.

3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів позички, які зазначені у додатку до цього рішення.

4. Комунальному підприємству "Наше місто" Запорізької міської ради та комунальному підприємству "Виробниче ремонтно експлуатаційне житлове об'єднання №7" укласти з комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення "Запоріжміськсвітло" договори позички нерухомого майна, які зазначені у додатку до цього рішення.

5. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення "Запоріжміськсвітло" укласти договори з підприємствами – постачальниками комунальних послуг або з балансоутримувачем об'єктів позички, зазначених у додатку даного рішення, про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додаток 706_6.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet