Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 706/8 -2016-11-25 - Про передачу об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя комунальному підприємству “Титан” Запорізької міської ради в безоплатне користування за договорами позички

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядуванні в Україні”, рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 “Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя”, на підставі звернення комунального підприємства “Титан” Запорізької міської ради, враховуючи позитивні висновки комунального підприємства “Наше місто” Запорізької міської ради, департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, комунального підприємства “ВРЕЖО №7”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Передати комунальному підприємству “Титан” Запорізької міської ради в безоплатне користування за договорами позички строком на 2 роки 11 місяців для виконання свої прямих функціональних обов’язків об’єкти права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, що перебувають на балансі комунального підприємства “Наше місто” Запорізької міської ради та комунального підприємства “ВРЕЖО №7”, згідно з додатком даного рішення.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, зазначених в додатку даного рішення.

         3. Комунальному підприємству “Наше місто” Запорізької міської ради та комунальному підприємству “ВРЕЖО №7” укласти з комунальним підприємством “Титан” Запорізької міської ради договори позички об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, які зазначені в додатку даного рішення.

         4. Комунальному підприємству “Титан” Запорізької міської ради укласти з балансоутримувачами об’єктів позички договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та відповідні договори з постачальниками комунальних послуг.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради    Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                    В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet