Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 706/10 -2016-11-25 - Про передачу об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя в безоплатне користування за договорами позички Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя», на підставі звернення Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, враховуючи позитивні висновки департаменту житлово – комунального господарства Запорізької міської ради та КП «Наше місто» Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

            1. Передати Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області в безоплатне користування за договорами позички строком на 2 роки 11 місяців для розміщення громадських пунктів охорони порядку об’єкти права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, що перебувають у господарському віданні КП«Наше місто» Запорізької міської ради, згідно з додатком.

            2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення в установленому порядку конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, зазначених в додатку до даного рішення.

            3. Комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради укласти договори позички об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, які зазначені в додатку до даного рішення, з Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області.

            4. Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області укласти з балансоутримувачем об’єктів позички договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та договори з постачальниками комунальних послуг.

            5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                         В.В. Буряк

Прикріплені файли:

Додаток 706_10.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet