Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 706/11 -2016-11-25 - Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлових приміщень по пров.Явірному, 8-А комунальному підприємству “Центр управління інформаційними технологіями”


 

         Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядуванні в Україні”, рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 “Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя”, на підставі звернення комунального підприємства “Центр управління інформаційними технологіями”, враховуючи позитивні висновки комунального підприємства “ВРЕЖО №7”, департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Передати комунальному підприємству “Центр управління інформаційними технологіями” в безоплатне користування за договором позички нежитлові приміщення будівлі (літ. А-2) загальною площею 333,45 кв.м по пров.Явірному,8-А, а саме: приміщення першого поверху загальною площею 90,10 кв.м у складі: кімнат №№36,37,39,40, місць загального користування №№34,41,42 та приміщення другого поверху загальною площею 243,35 кв.м у складі: кімнат №№58,59,73,76,77,80, №№83-94 та місць загального користування №№55,56,57,72,80,81,82, що перебувають на балансі комунального підприємства “ВРЕЖО №7”, строком на 2 роки 11 місяців для розміщення підприємства.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення у встановленому порядку конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта позички, зазначеного в п.1 даного рішення.

         3. Комунальному підприємству “ВРЕЖО №7” укласти з комунальним підприємством “Центр управління інформаційними технологіями” договір позички об’єкта, зазначеного в п.1 даного рішення.

         4. Комунальному підприємству “Центр управління інформаційними технологіями” укласти з балансоутримувачем об’єкта позички договір про надання послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкової території та відповідні договори з постачальниками комунальних послуг.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.


 

Міський голова                                                                    В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet