Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 713 -2016-11-25 - Про введення в дію рішення постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі щодо визначення переможців конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах (об’єктах конкурсів) загального користування

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», «Про ціни і ціноутворення», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами і доповненнями, наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи протокол №3 від 27.10.2016 засідання постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі та листи підприємств-перевізників, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Ввести в дію рішення постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі щодо визначення переможців конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах (об’єктах конкурсів) загального користування (додається).

2. Дозволити підприємствам перевізникам, тимчасово, до 01.04.2017, використовувати тариф на послуги з перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування:

2.1. Фізичній особі-підприємцю Микитенку М.О. на маршруті №22 «Річковий вокзал – Мокрянський кам’яний кар’єр» в звичайному режимі – 3,00 грн., в режимі маршрутного таксі – 4,00 грн.

2.2. Приватному акціонерному товариству «ЗАТП 12329»:

2.2.1. На маршруті №42 «пр. 40 річчя Перемоги - вул. І.Сікорського-1» в звичайному режимі – 3,00 грн., в режимі маршрутного таксі – 4,00 грн.;

2.2.2. На маршруті №89 «Річковий порт – вул. Б.Завади» в режимі маршрутного таксі – 4,00 грн.

2.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Запорізькі автомобільні лінії» на маршруті №77 «вул. Олімпійська - Завод «Запоріжкабель» в звичайному режимі – 3,00 грн., в режимі маршрутного таксі – 4,00 грн.

2.4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Приміські сполучення» на маршруті №88 «вул. Товариська – пр. 40 річчя Перемоги – вул. Товариська» в звичайному режимі – 4,00 грн.

3. Підприємствам-перевізникам, визначеним п.2 даного рішення, надати розрахунки тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту до виконавчого комітету Запорізької міської ради згідно з вимогами діючого законодавства.

4. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради:

4.1. Укласти договори надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з 01.01.2017:

4.1.1. З переможцями конкурсів, зазначених у п.2.1, 2.2, 2.3 даного рішення, терміном на п’ять років.

4.1.2. З переможцем конкурсу, зазначеним у п.2.4 даного рішення, терміном на один рік.

4.2. Внести зміни до п.2.2.7 та п.2.2.10 розділу 2 договору з автоперевізниками, виклавши їх в наступній редакції:

4.2.1. «2.2.7. На дату початку роботи на маршруті відповідно до договору на перевезення пасажирів, обладнати автобуси трафаретами, а також забезпечити згідно вимог законодавства їх підсвітку, належну експлуатацію, подальше оновлення, заміну тощо. Забезпечувати салон транспортного засобу теплопоглинаючим склом або сонцезахисними шторами та доступ повітря до салону автобусу через шибки і люки або через системи кондиціювання повітря».

4.2.2. «2.2.10. Забезпечити під час роботи на маршруті оголошення зупинок та, в разі необхідності, інформування пасажирів щодо можливих пересадок на інші маршрути громадського транспорту. Інформаційно-довідкові матеріали (інструкції, оголошення, назви зупинок та схеми маршрутів, часовий регламент, тощо), які представлені у транспортному засобі, мають бути виконані державною мовою.»

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. і управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради.

 

Міський голова                                                                    В.В. Буряк

Прикріплені файли:

Додаток 713.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet