Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 714/1 -2016-11-25 - Про передачу витрат по першій черзі будівництва об’єкту «Реконструкція бул. Будівельників у Хортицькому районі м. Запоріжжя» районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою експлуатації та врахування витрат з реконструкції в бухгалтерському обліку балансоутримувача об’єкта, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району витрат по першій черзі будівництва об’єкту «Реконструкція бул. Будівельників у Хортицькому районі м. Запоріжжя» вартістю 4636499,64грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району прийняти витрати по першій черзі об’єкту «Реконструкція бул. Будівельників у Хортицькому районі м. Запоріжжя».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.
 


 

Міський голова                                                                      В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet