Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 714/2 -2016-11-25 - Про передачу закладу охорони здоров’я «Пологовий будинок №3» по вул. Бочарова,11 м. Запоріжжя витрат з капітального ремонту вимощення та крилець

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації та врахування витрат в бухгалтерському обліку балансоутримувача об’єкту закладу охорони здоров’я «Пологовий будинок № 3» по вул. Бочарова, 11 в м. Запоріжжя, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в господарське відання закладу охорони здоров’я «Пологовий будинок № 3» по вул. Бочарова, 11 витрати з капітального ремонту вимощення та крилець в сумі 174648,35 грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а закладу охорони здоров’я «Пологовий будинок № 3» по вул. Бочарова, 11 прийняти витрати з капітального ремонту вимощення та крилець.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                         В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet