Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 714/3 -2016-11-25 - Про передачу комунальній установі «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» витрат з капітального ремонту покрівлі радіологічного корпусу та надземного переходу

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою подальшої експлуатації та врахуванню витрат в бухгалтерському обліку балансоутримувача об’єкта – комунальної установи «Міська клінічна лікарня  екстреної та швидкої медичної допомоги  м. Запоріжжя», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в господарське відання комунальній установі «Міська клінічна лікарня  екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» витрат з капітального  ремонту покрівлі радіологічного корпусу та надземного переходу в сумі  850498,27грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а комунальній установі «Міська клінічна лікарня  екстреної та швидкої медичної допомоги  м. Запоріжжя» прийняти витрати з капітального ремонту покрівлі радіологічного корпусу та надземного переходу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.


 

Міський голова                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet