Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 714/5 -2016-11-25 - Про передачу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради витрат міського бюджету з реконструкції приміщень роздягальні та комп?ютерного класу навчально-виховного оздоровчого комплексу № 110 по вул. Стешенка, 19 Комунарського району

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації об´єкту та врахування витрат міського бюджету в балансовій вартості об’єкту департаменту освіти і науки Запорізької міської ради після проведення реконструкції, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління департаменту освіти і науки Запорізької міської ради витрати міського бюджету по об’єкту «Реконструкція приміщень роздягальні та комп´ютерного класу навчально-виховного оздоровчого комплексу № 110 по вул. Стешенка, 19 Комунарського району» вартістю 508352,43грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а департаменту освіти і науки Запорізької міської ради прийняти витрати міського бюджету з реконструкції приміщень роздягальні та комп´ютерного класу навчально-виховного оздоровчого комплексу № 110 по вул. Стешенка, 19 Комунарського району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet