Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 714/7 -2016-11-25 - Про передачу витрат міського бюджету з капітального ремонту інженерних вводів багатоквартирних будинків засобами обліку теплової енергії балансоутримувачу – комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради

Згідно з Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою подальшої експлуатації та врахуванню витрат міського бюджету в бухгалтерському обліку балансоутримувача об’єктів комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в господарське відання комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради витрати міського бюджету на капітальний ремонт інженерних вводів багатоквартирних будинків засобами обліку теплової енергіїна загальну суму 1042453,60грн. згідно з додатком.

2. Комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради:

2.1. Прийняти зазначені у додатку до рішення витрати з капітального ремонту інженерних вводів будинків засобами обліку теплової енергії за рахунок джерел іншого додаткового капіталу у складі вартості житлового фонду, який знаходиться в господарському віданні підприємства.

2.2. Провести списання зазначених у додатку до рішення витрат з капітального ремонту в порядку зазначеному для відображення операцій з капітального ремонту житлового фонду, з відповідним зменшенням коштів за рахунок джерел формування іншого додаткового капіталу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.


 

Міський голова                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet