Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 714/9 -2016-11-25 - Про передачу департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради витрат міського бюджету з реконструкції філії Центру надання адміністративних послуг Ленінського та Хортицького районів по вул. Кияшко, буд. 22 в м. Запоріжжя

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації об´єкта після проведення реконструкції та врахування витрат міського бюджету в балансовій вартості об’єкта департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради витрати міського бюджету по об’єкту «Реконструкція філії Центру надання адміністративних послуг Ленінського та Хортицького районів по вул. Кияшко, буд. 22 в м. Запоріжжя» вартістю 1166268,18грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради прийняти витрати міського бюджету з реконструкції вищезазначеного об´єкта.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet