Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 721 -2016-11-25 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26.08.2016 №494 «Про вилучення об’єктів житлового та нежитлового фонду, об’єктів благоустрою та обладнання з господарського відання міського комунального підприємства «Основаніє» та передачу в господарське відання комунального підприємства «Наше місто» та затвердження актів приймання-передачі»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Цивільним та Господарським кодексами України, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26.08.2016 №494 «Про  вилучення об’єктів житлового та нежитлового фонду, об’єктів благоустрою та обладнання з господарського відання міського комунального підприємства «Основаніє» та передачу в господарське відання  комунального підприємства «Наше місто» та затвердження актів приймання-передачі», а саме по тексту рішення замість слів «згідно з додатками 1,2,3» слід читати «згідно з додатками 1,2,3, викладених у новій редакції» (додаються).

2. Контроль за виконанням   рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М. та постійну комісію Запорізької міської ради з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).


 

Міський голова                                                                                          В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

благоустрій ЛИСТОПАД 2016 (1).xlsx

Прикріплені файли:

обладнання ЛИСТОПАД 2016 (1).xls

 

Прикріплені файли:

жилфонд ЛИСТОПАД 2016.xlsx


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet