Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 725/2 -2016-11-25 - Про видалення зелених насаджень по вул. Святого Миколая, 6

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 №375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Благоустрій» про видалення зелених насаджень у зв’язку з виконанням благоустрою прилеглої території по вул. Святого Миколая, 6, згідно з проектною документацією «Реконструкція частини нежитлової будівлі підвального та першого поверху під магазини та складські приміщення по вул. Святого Миколая, 6 в м. Запоріжжя», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Благоустрій» при проведенні робіт по благоустрою прилеглої території по вул. Святого Миколая, 6 видалити 2 (два) дерева в’язи, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 01.09.2016 № 172.

2. ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Благоустрій» сплатити до міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 5049,89 грн. (п’ять тисяч сорок дев’ять гривень 89 копійок).

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради:

3.1. Видати ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Благоустрій» копію рішення виконавчого комітету міської ради для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню після отримання його від загального відділу виконавчого комітету міської ради.

3.2. Видати ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Благоустрій» ордер на видалення зелених насаджень наступного дня після подання ним документів про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.


 

Міський голова                                                                               В.В.Буряк
 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet